O webu


Rád jsem Spidermana četl už od dětství a nápad udělat si web o Spidermanovi mě napadlo v roce 1999. Tehdy mi bylo 13 a začal jsem si představovat, jak bude budoucí web vypadat a co tam všechno bude. Kupoval jsem si Počítač pro každého a  tam byla sekce, která mě naučila, jak vytvořit web. Neměl jsem tenkrát počítač, tak jsem si zdrojový kód napsal do notýsku (pořád ho mám, ale s tím by web byl nerealizovatelný).

Po absolvování školy se zaměřením na IT a po pár webech jsem konečně získal dostatek vědomostí a odvahy k vytvoření tohoto webu. V Česku stránek o Spidermanovi není mnoho. Těch pár by tu bylo, ale jsou nedotažené. Ale děkuji autorům těchto stránek, že mi určitým způsobem přispěli k vytvoření tohoto webu. Obsah webu a články si píšu sám. Chceš-li se stát redaktorem, prosím kontaktuj mě.

Web je neziskový a dělám ho jenom kvůli tomu, že jsem do Spidermana blázen. Provoz webu něco stojí, hradím ze svého. Pokud někdo bude chtít mi to ulehčit, uvítám veškerou finanční pomoc na účet 181235588/0600. Já a Spider-Man Vám děkujeme :)This site is a fan site, we have no connections with Marvel Characters. All copyrights on images presented here remain property of their respective owners. | Kontakt
Dragon Ball online | Nej vtipy | Hry online