25
Duben

Avengers vs X-Men

V posledních letech se Marvel zaměřuje na fanoušky oblíbené crossovery. Po obrovském úspěchu série civilní války z roku 2006, nám Marvel servíruje další, tentokrát Avengers proti Xmenům. Dvanáctidílná série se začala prodávat od dubna 2012, další díly vyjdou vždycky 14 dní po sobě. Příběh se točí okolo Phoenixe, který se vrací na Zemi a pravděpodobně bude hledat Hope Summers jako hostitelku. Pro mutanty znamená Phoenix naději, pro Avengers nebezpečí a zkázu. Obě strany se nedohodnou a nastane konflikt mezi Avengery (New Avengers a Secret Avengers) a X-Meny.

K hlavní sérii Avengers vs X-Men vydá Marvel ještě šestidílnou sérii AVX: VS, kde budou podrobnější bojové scény. V AvX bude v každém díle 2 boje, každý s jiným scénaristou a výtvarníkem. Příběh se mihne i v některých komiksech (určitě bude i v Amazing Spidermanovi). Jinak Beast a Wolverine se přidají na stranu Avengers.


Úvod
Marvel Point One
Avengers vs. X-Men Program
Avengers: X-Sanction #1-4
Avengers vs. X-Men #0

Hlavní díly
Avengers vs. X-Men #1-12

Vnořené díly
AVX: VS #1-6
Avengers #25-30
Uncanny X-Men #11
New Avengers #24
Wolverine and the X-Men #9
Secret Avengers #26-28
X-Men: Legacy #266-270
Avengers Academy #29

This site is a fan site, we have no connections with Marvel Characters. All copyrights on images presented here remain property of their respective owners. | Kontakt
Dragon Ball online | Nej vtipy | Hry online