7
Září

Krátké Spider zprávy - září 2011

Vydání anglické verze Spiderman comicsů bude dle rozhodnutí společnosti Marvel pozastaveno. Což znamená konec především pro Spectacular Spider-Man (UK Magazine), Marvel Heroes (UK Magazine) and Spider-Man & Friends (UK Magazine).


Marc Webb v rozhovoru uvedl, že vzhledem k natáčení nového Spidermana ve 3D se rozhodli pro malý pokus s občasným pohledem z první osoby. Diváci si tak budou moci vyzkoušet, jaké to je dívat se Spideyho očima při houpání na síti uprostřed města, lezení po zdech a jiných akrobatických kouscích. Při jednom záběru dokonce s kamerou spustili na bunde laně jednoho člověka ze stometrové výšky a to uprostřed Harlemu v New Yourku.

4.11.2011 vyjde další hra se Spidermanem v hlavní roli s názvem Spiderman: The Edge of time. Zde je krásný trailer:Katte Sackhof, známá ze seriálu BattleStar Galactica, bude dabovat Black Cat v připravované hře Spiderman: Edge of Time

Druhý díl filmu The Amazing Spiderman je již nyní plánován na květen 2014

Postavu DR. Curta Connorse bude v novém Spidermanovi hrát Rhys Ifans, známý především z Filmu Notting Hill s Julií Roberts.

This site is a fan site, we have no connections with Marvel Characters. All copyrights on images presented here remain property of their respective owners. | Kontakt
Dragon Ball online | Nej vtipy | Hry online