8
Září

Nový Spider-man

3.8.2011 zveřejnil Marvel podobu nového Ultimate Spider-mana. Pro všechny fanoušky to bude jistě obrovské překvapení, jedná se totiž o hispánsko-černošského chlapce. Jeho jméno bude Miles Morales a bude z Brooklynu. Jediný rozdíl mezi Peterem bude, že Miles má stále oba rodiče. Původ ze střední dělnické vrstvy však mají oba společný.

„Tímto jsme chtěli učinit výpověď o 21. století," řekl  šéfredaktor Marvelu Axel Alonso. „Já sám jsem míšenec. Moje matka je z Anglie, otec z Mexika. Když byl zvolen prezident Barack Obama, plakal jsem. Částečně z toho důvodu, že je Afroameričan, ale především z toho důvodu, že je také míšenec. Vzpomínám na své dětství, na to jaké to bylo vyrůstat jako míšenec. Dnes je v Americe mnoho smíšených manželství, což vypovídá o našem kulturním dědictví.".

Alonso je přesvědčen, že si nového Spdiermana Milese zamilují fanoušci stejně jako Petera. Marvel tak doufá, že nový moderní spiderman bude současným fanouškům bližší a přiláká tak novou vlnu tenářů.
Otázkou však zůstává, jak rychle a zda si vůbec na novou tvář po 50 letech zvykneme.

This site is a fan site, we have no connections with Marvel Characters. All copyrights on images presented here remain property of their respective owners. | Kontakt
Dragon Ball online | Nej vtipy | Hry online