Spider-Man 2 (2004)


Další pokračování Spidermana z roku 2002. Stejně jako předchozí díl bude režírovat Sam Raimi. Po úspěchu předchozího dílu zůstávají hlavní hrdinové Tobey Maguire (Peter Parker) a Kirsten Dunst (Mary Jane). Sice v zebříčku zůstává za prvním dílem, ale diváci ho hodnotí velmi kladně.

Na konci prvního dílu projevila Mary Jane o Petra zájem, ten ji ale odmítl kvůli své odpovědnosti vůči lidem a možnému riziku, které vystavuje svým blízkým. Toho postupně lituje a snaží se ji to naznačit. Ta ale má už někoho jiného a bude se vdávat. Problémy jdou stále po něm, kamarád Harry pořád viní Spidermana, že zabil jeho otce, a i Petra, protože fotí Spidermana a nechce o něm Harrymu nic říct. Tyto problémy nejsou v porovnáním se ztrátou pavoučí síly nic. Pomalu ztrácí veškeré schopnosti a přestává být Spidermanem.

Doktor Otto Octavius (Octopus) prožil nehodu a zůstala mu připevněná mechanická chapadla na zádech. Tato chapadlo částečně ovlivňuje jeho myšlenky a stává se z něho zločinec. Chce vybudovat nekonečný zdroj energie. Potřebuje ale něco, co má pouze Harry Osborn. Ten mu ho poskytne, ale na oplátku chce Spidermana. Proběhne boj mezi Octáviem a Spidermanem, kde díky své lsti Spidermana porazí a doručí Harrymu. Harry sundá Spidermanovi masku a se zděšením zjistí, že Spiderman je ve skutečnosti jeho nejlepším kamarádem. Petr musí nechat vysvětlení stranou a vydat se na záchranu Mary Jane, kterou unesl Octavius. V závěrečném boji se Octavius obětuje a zničí svůj vynález, který ohrožuje celé město.This site is a fan site, we have no connections with Marvel Characters. All copyrights on images presented here remain property of their respective owners. | Kontakt
Dragon Ball online | Nej vtipy | Hry online